fbpx
Menu

Zasady współpracy

1. Umówienie się na wizytę

Aby umówić się na wizytę proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Szczegóły znajdują się w zakładce kontakt.

2. Miejsce

Pracuję w śródmieściu Warszawy, przy pl. Bankowym (4-5 min pieszo od Metro Ratusz Arsenał) ale jest także możliwość pracy online.

3. Zasady pracy on-line

W trakcie sesji mikrofon oraz kamera jest włączona, dotyczy to zarówno klienta jak i terapeuty.

4. Płatność

W przypadku psychoterapii stacjonarnej płatność gotówką tuż po sesji. W przypadku sesji on-line, płatność przelewem na konto.

5. Odwoływanie spotkań

W przypadku wyższej konieczności jest możliwość odwołania spotkania do 48 godz. W przypadku późniejszego odwołania, taka sesja jest pełnopłatna.

6. Częstotliwość spotkań

Spotkania odbywają się co tydzień, w ten sam dzień o tej samej godzinie. W wyjątkowych sytuacjach, gdyby nie było możliwości spotkać się w danym tygodniu (np. zobowiązanie służbowe czy zdarzenie medyczne), klient wraz z terapeutą ustalają inny terminy w danym tygodniu.

7. Komunikacja w trakcie terapii

W trakcie trwania terapii preferuję kontakt sms-owy, dotyczy on tylko odwoływania sesji, lub wyjątkowo zmiany terminu. Nie prowadzę terapii lub jakichkolwiek wyjaśnień przez sms-a.

8. Czas sesji

Czas trwania sesji to 50 min, w przypadku późniejszego pojawienia się na klienta na sesji nie zostaje on przedłużony.

9. Postępowanie w sytuacji pandemii

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, w szczególności dla osób, które mogą przechodzić covid ciężko, zdecydowałem się wprowadzić następujące zasady.

W przypadku spotkania stacjonarnego, klient oświadcza, że z dostępnej mu wiedzy wynika, że nie jest chory na COVID-19 oraz nie ma takich objawów.

Dlatego także, proszę o punktualne przychodzenie, aby uniknąć zbędnego tłoku w poczekalni.

Przed wejściem do gabinetu, klient zobowiązuje się zdezynfekować ręce.

10. Bezpieczeństwo

W przypadku pojawienia się myśli samobójczych klient zobowiązuje się skontaktować się z najbliższą izbą przyjęć lub najbliższym odziałem ratunkowym.

11. Zachowanie tajemnicy

Psychoterapeuta jest zobowiązany do zachowania tajemnicy zawodowej, z której tylko w wyjątkowych przypadkach, może zwolnić decyzja Sądu lub sytuacja w której klient może zagrażać swojemu życiu czy życiu innej osoby.

12. Informacje dodatkowe

Psychoterapeuta nie wystawiam zwolnień oraz zaświadczeń o stanie zdrowia. Może wystawić zaświadczenie o uczestniczeniu w terapii.