fbpx
Menu

Twój terapeuta

Daniel Bordman

Ukończyłem staż w Instytucie Gestalt w Krakowie, oraz Szkołę Gestalt w Warszawie. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą międzynarodowego stowarzyszenia EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz EAP (European Association for Psychotherapy) a moja praca podlega superwizji.

Dodatkowe, niektóre, specjalistyczne szkolenia psychoterapeutyczne, które odbyłem to:

Co jeszcze? Fascynuje mnie rozwój i zmiana poprzez ciało,
(w 2022 roku rozpocząłem profesjonalne szkolenie CORE Energetics), improwizację i techniki dramowe. Jeśli byś tego potrzebował/a, to sięgnę do mindfulness, elementów analizy transakcyjnej, pracy ze snem czy wspomniane wyżej, EMDR Therapy.

Jestem absolwentem Akademi Teatralnej o specjalizacji lalkarskiej, która w połączeniu ze studiami podyplomowymi na SWPS z psychologii społecznej, dała mi różnorodne narzędzia do pracy z drugim człowiekiem.
 
Studia w Chinach oraz kilku miesięczny staż w Norwegi uwrażliwiły mnie na wielokulturowość oraz wszelaką różnorodność a także nauczyły pytać, pytać i jeszcze raz pytać oraz starać się zrozumieć, tą osobę która siada naprzeciwko mnie.

Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych, zarówno stacjonarnie w Warszawie jak i online.

Dobrze czuję się zarówno świecie artystycznym – jestem zawodowym aktorem (Akademia Teatralna) a także projektantem (School of Form), ale także świetnie czytam język korporacji, KPI i deadline. Wielokrotnie pracowałem z problemami związanymi z wyborem drogi życiowej, stresem w pracy czy wypaleniem zawodowym.

Gdy nie pracuję, to podróżuję, ale też lubię czasem nie robić nic.

Co jest dla mnie ważne? Człowiek, autentyczność, dbanie o siebie. Od 19 lat rozwijam ludzi, ucząc ich Być Publicznie, tak aby ze spokojem, potrafili i chcieli mówić o sobie, swoich planach, marzeniach czy emocjach, oczywiście w zgodzie ze sobą. Wspieram ich także w odzyskiwaniu naturalnego i pełnego głosu, poprzez który potrafią wyrazić uczucia oraz we właściwym momencie postawić granice. A od ponad 9ciu lat Gestalt towarzyszy mi w moim życiu.

Pamiętaj, że bez względu na to kim jesteś, jakie masz poglądy, kolor skóry, jesteś w mniejszości czy większości, jeśli potrzebujesz wsparcia, zapraszam.

Daniel Bordman

Jeśli chcesz zarezerwować spotkanie zadzwoń pod numer +48 790 029 401, jeśli nie będę mógł rozmawiać oddzwonię.

CERTYFIKATY

Daniel Bordman – ZnanyLekarz.pl