fbpx
Menu

Twoja terapeutka

Krystyna Mol

Z czułością myślę o budowaniu mostów. O budowaniu mostów pomiędzy ludźmi. O przerzucanie mostu na drugą stronę, poprzez niewiadome, poprzez lęk, tam gdzie chcesz, tak jak chcesz.

Budujesz most pomiędzy sobą, a światem przez swoją twórczość, przez to jak mówisz, jak milczysz, jak czujesz, albo jak nie chcesz się czuć… to są Twoje mosty, takie jakie umiesz budować. A może chcesz inaczej? Psychoterapia pomaga zrozumieć jak budujesz swoje relacje. W procesie terapii możesz odzyskać utracone zasoby, by spróbować zbudować swój most ze światem na nowo, tak jak potrzebujesz. Z czułością.

Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt. Ukończyłam staż w instytucie Gestalt w Krakowie, obecnie w Szkole Gestalt w Warszawie przygotowuję się do otrzymania certyfikacji EAGT ((European Association for Gestalt Therapy) oraz rekomendacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzę terapie indywidualne z dorosłymi oraz terapeutyczne warsztaty twórcze dla dzieci z oswajaniem emocji poprzez zabawę i sztukę.

W pracy korzystam też z doświadczenia licznych treningów terapeutycznych, warsztatów rozwoju poprzez ciało metodą Lowena, jogi i mindfulness. Moja baza to też wieloletnie doświadczenie managerskie i praca w budowaniu komunikacji wizulanej w branżach artystycznych. Wierzę, że twórczość artystyczna jest ważnym dowodem na istnienie. A kilka lat pracy przy produkcji gier komputerowych przekonały mnie, że w życiu jak w grze – każdy jest bohaterem, mierzy się ze swoim lękiem, szuka narzędzi, idzie na małą, dużę misję, by zdobyć to, czego potrzbuję. Spotkanie terapeutyczne jest dla mnie wsparciem w takiej misji. Zapraszam na spotkanie online lub w gabinecie w Warszawie.

Z uważnością.

Krystyna Mol

Jeśli chcesz zarezerwować spotkanie zadzwoń 517420044